Home / Senarai Pengetua Sekolah

Senarai Pengetua Sekolah

 

BIL NAMA PENGETUA TEMPOH BERKHIDMAT
1 HAJI SHAMSUDDIN BIN MOHIDIN 01.05.1982 – 31.03.1986
2 ENCIK   AMAT BIN ABSAH 01.04.1986 – 31.12.1987
3 HAJI ABDUL RAHMAN BIN ABDULLAH 01.01.1988 – 15.06.1993
4 HAJI ABDUL MOEIN SKYMMAR BIN ABD WAHAB 16.06.1993 – 15.07.1998
5 HAJI A.SHAARY BIN CHEEK 16.07.1998 – 15.08.2000
6 HAJI MAHAMUD BIN OMAR 16.08.2000 – 31.10.2007
7 PN. ANISAH BT. SARMADI 05.03.2008 – 10.4.2013
8 ENCIK MOHD ALIZIYAD BIN ABAS 16.05.2013 – Kini